FILHARMONIA DZIECIOM – koncert dla grup zorganizowanych

19 czerwca 2023r., poniedziałek, godz. 9:00 i 10:45
SALA KONCERTOWA FILHARMONII PODKARPACKIEJ

ZESPÓŁ MUZYKÓW AUDYCYJNYCH

Koszt udziału: 20 zł

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie zaprasza wszystkich małych melomanów 19 czerwca na uroczyste podsumowanie audycji muzycznych i świętowanie wraz z muzykami audycyjnymi tego wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Dziecka. W programie będzie można usłyszeć największe przeboje piosenki dziecięcej, wakacyjnej, ale też najnowsze hity, które z pewnością zanuci cała sala. Nie obejdzie się też bez muzycznych niespodzianek. Musicie ten dzień przeżyć razem z nami!
W tej muzycznej podróży towarzyszyć nam będą niezapomniane przeboje Fasolek, Majki Jeżowskiej oraz innych znanych i lubianych wykonawców. A wszystko to przy dźwiękach gitary, pianina, perkusji i innych wspaniałych instrumentów, jakie będzie można usłyszeć i zobaczyć na dużej scenie Filharmonii.

Koncert przeznaczony dla grup zorganizowanych, dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym oraz w klasach 1 – 4 szkoły podstawowej.

Zgłoszenia na koncert przyjmuje Biuro Koncertowe:

Grażyna Homa – organizator pracy artystycznej
g.homa@filharmonia.rzeszow.pl
biuro@filharmonia.rzeszow.pl
  17 862 85 07

FORMULARZ POTWIERDZENIA REZERWACJI – DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (po uprzedniej rezerwacji telefonicznej) –  >>DO POBRANIA<<