Kontakt

Kontakt

Kontakt

Filharmonia Podkarpacka
im. Artura Malawskiego

ul. Chopina 30, skr. poczt. 204
35-959 Rzeszów

 

Regon: 000279798
NIP: 813-02-67-013
Rejestr Instytucji Kultury nr 8/99
Santander Bank Polska S.A. 37 1500
1100 1211 0001 1863 0000
SWIFT (BIC Banku): WBKPPLPP

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

    DYREKTOR
    prof. Marta Wierzbieniec
    tel. 17 862 23 33
    e-mail: sekretariat@filharmonia.rzeszow.pl

    ZASTĘPCA DYREKTORA
    Marta Gregorowicz
    e-mail: m.gregorowicz@filharmonia.rzeszow.pl

    tel. 17 862 85 07
    e-mail: biuro@filharmonia.rzeszow.pl

    Anna Wiślińska – konsultant ds. programowych
    a.wislinska@filharmonia.rzeszow.pl

    Karolina Olszówka – Rydzik – organizator pracy artystycznej
    k.o-rydzik@filharmonia.rzeszow.pl

    Grażyna Homa – organizator pracy artystycznej
    g.homa@filharmonia.rzeszow.pl

    Katarzyna Senderska – referent ds. organizacyjnych i marketingu
    k.senderska@filharmonia.rzeszow.pl

    tel. 17 852 02 72

    e-mail: rezerwacja@filharmonia.rzeszow.pl

    Agnieszka Kolbusz – kasjer biletowy
    Justyna Burda – kasjer biletowy

     

    Kasa Biletowa otwarta jest w godzinach:

    – poniedziałek: nieczynne;

    – wtorek – czwartek: 10:00 – 18:00;

    – piątek: 10:00 – 13:00; 16:00 – 20:00

    oraz na godzinę przed koncertem.

    Beata Świerk – kierownik

    tel. 17 862 84 08 wew. 35
    e-mail: kadry@filharmonia.rzeszow.pl

    Jerzy Olbrycht – specjalista
    tel. 17 862 84 08 wew. 15
    e-mail: j.olbrycht@filharmonia.rzeszow.pl

    Agnieszka Bukowska – referent do spraw kadrowo – administracyjnych
    tel. 17 862 84 08 wew. 16
    e-mail: a.bukowska@filharmonia.rzeszow.pl

    Barbara Ziaja – specjalista ds. zamówień publicznych

    tel. 17 862 84 08 wew. 14
    e-mail: b.ziaja@filharmonia.rzeszow.pl

    Ewa Cebulak – główny księgowy

    Katarzyna Szymańska – zastępca głównego księgowego

    Monika Gniewek – księgowy

    Monika Kocój – księgowy

    tel. 17 862 84 08
    e-mail: ksiegowosc@filharmonia.rzeszow.pl